آقا چیه هی کمپین درست کردین ما به لیست انگلیس نه میگیم یا به لیست انگلیس رأی نمی دیم. جمع کنین بابا این بساط هارو. من میخوام به لیستی که BBC اعلام کرده و داعش هم ازش حمایت کرده رأی بدم براش دلیل هم دارم. دلیلمم اینه که BBC رسانه دولتی انگلستانه و انگلستان تابحال خیلی خدمت به کشور ما کرده. حالا چه عیبی داره حامیان انگلیس توی امور کشور دخالت کنن؟

من می خواهم به لیست BBC رأی بدهم چون :

1- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون بر اساس پیمان پاریس در سال ۱۸۵۷ افغانستان رو از ایران جدا کرد تا ایران کوچیکتر بشه.

2- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون انگلیس قرارداد رویتر (۱۸۷۲) رو به ایران تحمیل کرد که بر اساس اون، ایران به مدت ۷۰ سال کاملا به انگلستان فروخته شد.

3- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون قرار داد دارسی به ایران تحمیل کرد برای اکتشافات، استخراج و غارت منابع نفتی در سال ۱۹۰۱.

4- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون باعث به انحراف کشیده شدن انقلاب مشروطیت و زمینه چینی برای اعدام آیت الله شیخ فضل الله نوری کرد.

5- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون قرار داد ۱۹۰۷ که بر اساس اون ایران بین انگلستان و روسیه تقسیم شد رو به ما تحمیل کرد.

6- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون  انگلیس باعث زمینیه چینی، حمایت و پشتیبانی از کودتای رضاخان از طریق سید ضیاء الدین طباطبایی، روزنامه نگاری که عامل سفارت بریتانیا در تهران بود.

7- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون انگلیس نقش مستقیم در کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ (۱۹۵۳) برای همراهی با آمریکا رو داشت.

8- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون انگلیس نقش مستقیم در جدایی کل سرزمین‌های جنوبی خلیج فارس که در ۱۹۷۱ به جدایی کامل بحرین انجامید رو داشت.

9- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون انگلیس به رژیم بعثی عراق کمک کرد که به ایران حمله کنه و هشت سال عراق رو پشتیبانی کرد.

10- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون سابقه حمله به سفارت ایران در لندن و شهادت دو کارمند ایرانی رو داره.

11- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون سابقه آموزش و تجهیز و پشتیبانی از بمب گذاری و دیگر اقدامات تروریستی در خوزستان و سیستان و بلوچستان در  طی سال‌های پس از اشغال افغانستان و عراق رو داره.

12- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون انگلیس برای ترور دانشندان هسته‌ای ایران (سخنان جان ساورز و اقدامات کوپر معاون اشتون) زمینه چینی کرده.

13- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون هر چندسال یه فتنه ای توی ایران انجام میده که دراون چند نفر ایرانی کشته میشن و ایران تحریم میشه و کلی از برنامه پیشرفت عقب میفته.

14- من میخوام به لیست BBC رأی بدم چون داعش هم ازش حمایت کرده.